WEICON światowa jakość:
W każdych warunkach

WEICON® - marka, która od wielu lat kojarzy się z najwyższą jakością produktów znajdujących zastosowanie we wszystkich niemal gałęziach produkcji przemysłowej i sektorze usług. Znajdą Państwo wśród nich również produkty przeznaczone do Waszych potrzeb.

Stała obecność na rynkach kilkudziesięciu krajów, udział w wielu międzynarodowych targach, wraz ze stałym badaniem opinii naszych klientów gwarantują konsekwentne udoskonalanie naszych produktów i usług oraz ukierunkowanie na współczesne wymagania przemysłu i środowiska.

Naszym klientom oferujemy ponadto możliwość indywidualnego modyfikowania formuł produktów jak też opracowywanie produktów specjalnych. Nasz doświadczony zespół i dynamiczny styl zarządzania pozwoliły na osiągnięcie technicznego know-how i wysokiej efektywności w działaniu. Eksport do ponad sześćdziesięciu krajów oraz satysfakcja wielu partnerów biznesowych na całym świecie potwierdzają słuszność przyjętej przez nas koncepcji:

JAKOŚĆ PRODUKTU, PROFESJONALNA OBSŁUGA, ROZSĄDNE CENY

Dzięki właściwej organizacji firmy i struktury dystrybucji z pewnością i Państwo znajdą osobę do kontaktu w sprawie konkretnego zastosowania produktu. Otrzymają Państwo rzetelne, konstruktywne i uprzejme wsparcie w znalezieniu właściwego rozwiązania problemu. Siedzibą administracji i działów produkcyjnych jest Münster w niemieckiej Wesfalii. Miło nam poinformować, że od 1 marca 2005 do naszych zagranicznych placówek dołączyło biuro w Dubaju (ZEA).WEICON Online-Shop WEICON Catalog

Further information about our products you can find in the shop. Our shop is exclusively for tradesmen and professional users.

WEICON Online-Shop

2015, September 8 - 11
OFFSHORE in Aberdeen, U.K.
Visit WEICON at
Stand 4B162
2015, September 10 - 11
IndustrieMesse Nordhessen in Kassel, Germany
Visit WEICON at
Stand B02
2015, September 07 - 09
BALTEXPO in Gdańsk, Poland
Visit WEICON
in Gdańsk, Poland
2015, September 14 - 18
MSV in Brno, Czech republic
Visit WEICON
in Brno, Czech republic
2015, September 28 - October 01
CMTS in Mississauga, Canada
Visit WEICON
in Mississauga, Canada
© 2013 WEICON @ Social Media